صبا شیردوش

کنترل کیفیت؛ تضمین بهره‌وری سازمانی و ارتقای رضایت‌مندی مشتریان

تولید محصول باکیفیت و مطابق با نیازهای درک شده از سمت مشتریان از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر بقا و پایداری سازمان، ایجاد وجه تمایز در بازار و همچنین دستیابی به طیف وسیع‌تری از مشتریان وفادار است.
این مهم با هدف رعایت استانداردهای جهانی، رقابت با محصولات مشابه در بازار داخل و خارج از کشور، دستیابی به جایگاه ویژه نزد مشتریان و همچنین ایفای نقش اثرگذار در سلامت دام و بهداشت فرآورده‌های لبنی، در دستور کار صباشیردوش قرار گرفت.
تمام تلاش ما در این راه حرکت در مسیر تکنولوژی و رعایت استاندارهای جهانی جهت ارائه بهترین و کاربردی‌ترین محصولات به جامعه دامداران کشور است.
در همین راستا شرکت صباشیردوش با بهره‌گیری از آزمایشگاه شیمی و پلیمر و همچنین تخصص و دانش پرسنل نخبه و مجرب خود، کیفیت انواع لاینرهای تولیدی را به‌صورت مداوم با آزمایش‌های استاندارد جهانی غذا و دارو بررسی و کنترل می‌نماید.
راه‌اندازی اولین آزمایشگاه تخصصی لاینر در کشور و دستیابی به فرمولاسیون و تکنولوژی تولید لاینرهای شیردوشی طبق استانداردهای جهانی FDA (سازمان غذا و دارو آمریکا ) و BFR (اتحادیه اروپا ) و همچنین اخذ تائیدیه اروپا (CE) در تولید این گروه از محصولات، برگ زرین دیگری از دفتر افتخارات صباشیردوش است.

برای آشنایی با سایر خدمات شرکت صباشیردوش روی لینک زیر کلیک کنید.

آزمون‌های کنترل کیفیت لاینرهای شیردوش
اسکرول به بالا