خدمات ما

درک چالش‌های کاری و کسب رضایت و وفاداری شما دامپروران عزیز همواره یکی از اولویت‌های تیم صباشیردوش در تولید محصولات و ارائه خدمات در این مجموعه بوده است. بازخوردهای مثبت و پیشنهادات سازنده شما در این مسیر می‌تواند، یاری‌گر ما در ارتقاء سطح کیفی محصولات و بهبود خدمات آینده ما باشد.

آموزش استفاده از دستگاه‌های شیردوش و تعویض قطعات شیردوشی

دسترسی به آموزش دقیق و کامل در مورد چکونگی استفاده از دستگاه‌های شیردوش یا تعویض قطعات آن‌ها، تاثیر قابل توجهی در عملکرد صحیح دستگاه‌ها و همچنین رضایت‌مندی هرچه بیشتر شما دامپروران عزیز دارد. در همین راستا تیم صباشیردوش علاوه بر ارائه توضیحات کامل در هنگام فروش دستگاه‌های شیردوش اقدام به تهیه دفترچه‌ راهنمای محصول، تولید ویدئوهای آموزشی متعدد و همچنین استانداردسازی فرایند پشتیبانی از مشتریان جهت پاسخگویی به سوالات شما عزیزان نموده است. مطالعه دقیق دفترچه راهنما و مشاهده ویدئوهای آموزشی بسیاری از ابهامات شما را در مورد نحوه استفاده از دستگاه و تعویض قطعات آن رفع خواهد نمود اما چنانچه برخی از ابهامات شما همچنان بدون پاسخ باقی مانده است، می‌توانید از طریق تماس با شماره 09131655394  سوالات خود را درباره نصب و استفاده از دستگاه‌های شیردوش یا تعویض قطعات آن با کارشناسان مجموعه مطرح کنید. پاسخ‌گویی به مشتریان در هر لحظه تا رفع کامل مشکلات، بخشی از تعهد ما نسبت به شماست.

ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برای دستگاه‌های شیردوش ثابت و سیار

یکی از وظایف اصلی تیم خدمات و پشتیبانی از مشتریان صبا شیردوش،  شناسایی نیازهای فنی و ارایه مشاوره و راهکارهای لازم جهت پاسخ‌گویی به آن‌هاست.مجموعه خدمات صباشیردوش در این بخش شامل تمامی قطعات شیردوشی و دستگاه های شیردوش ثابت و سیار به صورت زیر خواهد بود:

  • دستگاه‌های شیردوش سیار دارای 6 ماه ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش هستند.

  • پولساتورهای دستگاه شیردوش دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می‌باشند.

  • دستگاه‌های شیردوش ثابت دارای یکسال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می باشند.

لطفا توجه داشته باشید که در هنگام خرید جزئیات خدمات گارانتی و ضمانت دستگاه‌های شیردوش و همچنین دستورالعمل دقیق برخورداری از خدمات پس از فروش قطعات شیردوشی را از کارشناسان ما جویا شوید.

برای آشنایی بیشتر با مجموعه صبا شیردوش و کلیه تجهیزات و دستگاه‌های شیردوش تولید شده در این مجموعه کاتالوگ را دانلود کنید.

فراهم سازی شرایط خرید متنوع برای مشتریان

توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و کاهش توان خرید آحاد مردم در سراسر کشور، شرکت صباشیردوش را بر آن داشته است تا علاوه بر امکان خرید نقدی دستگاه‌های شیردوش، شرایط خرید اعتباری و پرداخت از طریق چک را نیز به فرآیندهای فروش محصولات خود بیفزاید.

این امکان با هدف افزایش قدرت خرید دامداران گرامی در نظر گرفته شده است.

امید است بتوانیم با فراهم‌سازی تسهیلات خرید و روش‌های متنوع در پرداخت هزینه دستگاه‌های شیردوش ثابت و سیار، بخشی از دغدغه‌های شما عزیزان را رفع نموده و نقشی در رونق صنعت دامداری و تامین فرآورده‌های لبنی کشور داشته باشیم.

تضمین کیفیت دستگاه‌ها و قطعات شیردوش

شرکت صباشیردوش کسب اطمینان از کیفیت دستگاه‌های شیردوش سیار و ثابت و تطابق قطعات شیردوشی با معیارهای جهانی را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین تعهدات خود به جامعه دامداران کشور می‌داند و تلاش دارد با حرکت مستمر در مرزهای تکنولوژی و جدیت در  رعایت استانداردهای جهانی در تولید محصولات خود، جایگاه خود را نزد مشتریان و بازار رقابت جهانی ارتقا بخشد.

برای اطلاع از فرایند کنترل کیفیت دستگاه‌های شیردوش و قطعات آن‌ها، به صفحه کنترل کیفیت مراجعه و جزئیات تست‌های آزمایشگاهی انجام شده بر روی محصولات این مجموعه را مشاهده کنید.

اسکرول به بالا