داستان صبا شیردوش از آغاز تا امروز

شرکت صبا شیردوش پارس از سال 1379 و با همت جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در رشته‌های کشاورزی، پلیمر و متالوژی فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون حضور موثر و قابل توجهی در تولید دستگاه‌های شیردوش و خودکفایی کشور در تجهیزات شیردوشی داشته است.

 

تمام تلاش ما در مجموعه صباشیردوش، در به‌کارگیری دانش و تخصص نخبگان علمی کشور متمرکز شده است تا بتوانیم با تامین بهترین تجهیزات و دستگاه‌های شیردوش و همچنین کنترل کیفیت محصولات نهایی، جایگاه برجسته‌ای در میان برندهای جهانی این صنعت داشته باشیم. امید است با بهره‌برداری صحیح از تکنولوژی‌های نوین و نوآوری متخصصان این مجموعه سهمی در ارتقاء سلامت دام و بهداشت فرآورده‌های لبنی در کشور داشته باشیم.
مهندس محمد فروزنده
مدیرعامل و طراح محصولات صباشیردوش
0 +
محصول تولید شده
0
پرسنل مجرب
0
سال سابقه فعالیت
0
گواهینامه و دستاورد

برای آشنایی بیشتر با مجموعه صبا شیردوش و کلیه تجهیزات و دستگاه‌های شیردوش تولید شده در این مجموعه کاتالوگ را دانلود کنید.

باورهایی که به آن پایبندیم:

تکیه بر توان علمی و تجربه متخصصان مجموعه و همچنین استفاده بهینه از دانش بومی در صنعت تولید دستگاه‌های شیردوش، زیربنای فکری و حرکتی ما را در تیم صباشیردوش شکل می‌دهد.

پیشرفت در راستای تکنولوژی‌های جهانی و به‌کارگیری آن در کلیه فرایندهای طراحی، ساخت، تولید و کنترل کیفیت محصولات از باورهای بنیادین ما در این حرکت است. باوری که تداوم و پیشرفت در عرصه تولید و افزایش رضایت مشتریان را برای ما به همراه خواهد داشت.

چشم‌اندازی که به‌سوی آن گام بر می‌داریم:

صباشیردوش در طول‌سال‌ها فعالیت خود، همواره به‌دنبال ایجاد یک جریان پویا از فناوری، تلاش و نوآوری ملی بوده است تا علاوه بر ارائه راهکارهای موثر و رفع مشکلات جامعه دامداران داخل کشور، گام‌های مستحکمی در مسیر صادرات انواع تجهیزات و دستگاه‌های شیردوش ثابت و سیار به کشور های همسایه بردارد.

حرکتی رو پیشرفت که با تکیه بر پتانسیل‌های موجود هر روز بالغ‌تر شده و شایستگی جوانان ایرانی مجموعه صباشیردوش را در جهان مطرح می‌سازد.

تیم ما

با تیم صبا شیردوش آشنا شوید

Saba-website-pic-02
مدیر بازرگانی زهرا جعفرپور
Saba-website-pic-05
مدیر تولید و کنترل کیفیت دکتر احمدرضا نجمی
Saba-website-pic-04
مدیر داخلی مجید موسوی
01
مدیر مالی حسین گودرزی نسب
تیم ما

گواهی‌نامه‌ها و دستاوردها

پیمایش به بالا